Kajra

jak léčit opar

Nejlepší odpověď
kropitko

jak píše Annas,toto je odkaz na všechny podobné otázky,které tu padly.
http://www.od­povedi.cz/hle­dat?q=opar

Další odpovědi
annas

Otázka položená již po několikáte. Podívejte se na odkaz.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebuji-se-zbavit-oparu

anonym

DOBRY DEN.Proti oparům je v první řadě nutné si dát svůj imunitní systém do pořádku,například vhodným multivtaminem s minerály,dále PREVENTANEM což vše mají v lékárnách a opar potírat vícekrát za den meduńkovými lihovými kapkami,které taktéž zakoupíte v lékárně.Toto je nejlepší způsob jak již dále ty opary nemít pokud se však nejedná o bakteriální infekci.potom je lepší si nechat u obvodního lékaře vyšetřit celkově vaši krev.Nechci vás strašit,ale tuto bakteriální infekci která se projevuje opary má již mnoho lidí aniž o tom vědí.Potom tedy nastupuje lékařská odborná péče,které se v žádném případě nemusíte bát.V téchto případech je napřed prevence s léčbou.ZDRAVI VAS ZAJ-PO

Zdroj: JSEM ZDRAVOTNI SESTRA

panenka

na opary jsem si koupila v lékarně mastičku DUVIRA potírejte si to místo 3 krát denně a do týdne máte opar pryč.