UnQ

Jak léčit obličej po pádu?

Dobrý den,

na začátku února jsem měl úraz na kole, kdy jsem po pádu brzdil obličejem. Měl jsem na části nosu a tváři dost sedřené maso, nicméně se to vydezinfikovalo, lékař předepsal mast a mazalo se to. Strup zhruba po měsíci upadl, ale zbyly tam velké, červené místa, které tam jsou do teď.

Chci se proto zeptat, jak se co nejrychleji těchto červených míst zbavit a jak ideálně předejít tomu, aby tam nevznikly velká jizvy ? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Nechat tomu čas. Lepší metoda doposud neni.

Další odpovědi
Kelt

To se poraď s tím doktorem. Možná, že ti doporučí plastickou operaci. Deset lidí mohou mít stejný úraz a léčba a výsledek nemusí být stejné.

Mc Merkurion

… najdi si „silniční lišej“ https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=silni%C4%8Dn%C3­%AD+li%C5%A1ej&oq=sil­ni%C4%8Dn%C3%AD+li%C5%A1­ej&aqs=chrome­..69i57&source­id=chrome&ie=UTF-8 a počti si …

jáára

Tak máš téma k hovoru…