postcd

Jak krotit zlost?

Například něco nejde na počítači, viním programátory daného programu, internetové stránky apod. mám hroznou zlost že mi to ztrácí čas, zároveň mám pocit že danou aplikaci/www stránku nutně potřebuji použít (priorita 1).

Nejlepší odpověď
Drap

Nezbyde ti tedy nic jiného, než se přestat zlobit, nebo si takový program vytvořit sám.

Další odpovědi
arygnoc

jednoznačne úderom do klávesnice.
má to nevýhodu v tom, že potrebujete mať dostatočnú zásobu klávesníc.

potom ešte existuje možnosť pochopenia, že nie všetko je ideálne, včítane pripojenia či vyhotovenia dotyčných stránok.

osobne tiež neznášam, keď veci nefungujú (nie iba tie počítačové), ako majú, ale realita ma naučila, že občas to tak proste je.

anonym

Najdi zdroj problému – ze zkušenosti vím, že mnohdy není ´v počítači´, ale na opačné straně klávesnice…
Odhalením zdroje chyby totiž uděláš sice jen první, ale současně ten nejdůležitější, krok k odstranění závady.
😉

marci1

Zhluboka se nadechněte a počítejte do desíti.

Hamon

Obvykle se mi to nestává, ale občas se někomu podaří vytočit mě na maximum – obvykle prokazatelnou lží přímo do očí, když s tím nemůžu nic dělat (např. má druhý navrch z pozice úřední).
Okamžitě se zvedám a odcházím pryč. Pokud totiž zůstanu a začnu počítat do deseti, zlost se ve mne spíš hromadí. A potom hrozí výbuch.

zjentek

například pevnou vůlí

Klára K.

Já většinou třeba bouchnu pěstí do zdi (ale decentně, abych si nezlomila prsty) a ta bolest mě většinou uklidní…
Nebo je dobré vzít si něco tvrdého do ruky ( ten dvojsmysl prosím ignorujte ) ,např. tenisák, a silně ho mačkám

Kelt

Rozčilovat se, znamená ničit si své zdraví pro blbost jiných. Nebo začnu myslet, na něco jiného. Nejhorší je, že pokud je člověk v určitém emocionálním stavu a neovládá se, nejedná už logicky rozumem, ale má potřebu zvítězit za každou cenu a často si neuvědomuje následky.