V.E.R.U.

Jak králíčka nosit?

Dobrý podvečer, chtěla jsem se zeptat jak mám králíčka nosit, pročetla jsem si snad veškeré stránky, ale stále utíká. Když ji pustím přijde za mnou, nechá se hladit, skočí mi na nohy ať ji hladím,lehne si ke mně, opře se o mně, ale nosit se nenechá. Má 4 měsíce. Snad se mě nebojí, jsem z toho zoufalá.Děkuji za odpověď

Odpovědi
anonym

No přece v proutěném košíčku a,když se navíc k tomu ještě převlečeš za karkulku,tak potkáš třeba i vlka?

midlajs

Nektery kralik to nesnese at delate co delate. Neboji, jen nema na to povahu.

ivzez

Nijak.
Přej mu svobodný pohyb!