postcd

Jak koupit v ČR akcie americké firmy Inc., když chci mít jistotu, že je za 30 let prodám, bude-li firma existovat?

Odpovědi
led

Nikdy nemáte istotu, dokedy bude niektorá firma existovať. Bez ohľadu na to, či je štátna, alebo privátna. Jedinú istotu (relatívne) pre môžu mať „národné banky“ – štátne banky, ktoré riadia chod štátnej meny stabilných štátov.

terry

Špatně formulovaná otázka.
Jak koupit požadované ti nikdo zodpovědně nemůže sdělit.
Bonus → Jistota, že jakákoli firma bude za 30 let existovat neexistuje. A nikdo ti ani nezaručí, že akcie vůbec prodáš.
Ale možné to jistě je.

McArthur

Pokud chceš něco jako státní důchod, tak máš smůlu. Takovou jistotu Ti nikdo nedá ani u privátních firem a ani u státního důchodu. Nezapomeňme na krizi let 2008–2011, kdy i GM padla.