Ella

Jak koupit lístky v předprodeji do Cinema City?

Chceme s kamarádkami na HP 7/2 a na stránkách CC píšou, že předprodej je zahájen, ale když kliknu na „rezervuj“ nic rezervovat nejde, protože jako obvykle musím vybrat čas promítání a ten je v programu týden před premiérou, popř. dnem ve který chci na promítání jít.
Jak mám teda koupit lístky v předprodeji?

Nejlepší odpověď
chudst

A napadlo vas, ze dokonce se daji koupit listky i v realu na pokladne kina? Jojo, vy mladi zapominate, ze existuje i zastarala mistnost, ktera se zove pokladna. … a jestli nekdo poznamena, ze i ja jsem mlady, tak at vyjimecne zmlkne XD