sesednizkola

Jak koupit auto v zahranici?

Treba budu chtit mit ruskou spz, to bude duvod, proc nekoupim auto zde. Kdyz zajedu do Moskvy do autosalonu, jak tam koupim auto? Prihlasim ho nejak a jak tam na registru vozidel, jde to vubec, kdyz tam nemam pobyt? Jaky bude postup v zemich EU a napriklad v tom Rusku? Spz po prijezdu do cech zustane ruska, nebo na to potrebuji pobyt tam? Na muj pobyt mi teda vydaji ruskou tam nebo jak? Jde to vubec ? Nereste zprostredkovatele. Proste cil je dojet do Ruska, koupit nove auto hotove zaplatit a nasledne odjed do CR a mit na nem ruskou spz v CR.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nevím jak to funguje v Rusku, ale v Evropě si auto koupíš, dostaneš přepravní značku, u nás ho přihlásíš a dostaneš českou RZ. Abys dostal v zahraničí jejich RZ, tak bys tam musel mít jako cizinec povolení k pobytu a auto přihlásit tam.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.