Tatlimkiz

Jak konvertovat k islámu?

Chtěla bych konvertovat k islámu,ale nevím jak.

Nejlepší odpověď
anonym

Není důležité jak,ale proč.

Další odpovědi
anonym

Když chceš konvertovat k islámu, tak určitě islám znáš, ztotožňuješ se s ním, žiješ podle jeho pravidel, stýkáš se s muslimskou komunitou a pod. Takže by ses měla se svým problémem obrátit především na své muslimské přátele, ne? Také asi máte nějaké své webové stránky, takže třeba tam najdeš řešení.

led

Je to jednoduché, najdite si mešitu a poraďte sa. Ale najprv si premyslite dôvody. Nejde len o prechod k islámu, ale aj o zmenu pohľadu na svet, ľudí.
skúste si pozrieť blog Karolininy úvahy – doporučujem

Zdroj: http://karolina-kunstova.blog.cz/