Spartaboy

Jak kontaktovat na Facebooku člověka, který si mě zablokoval? Nemám telefonní číslo ani adresu.

Jen se chci zlepšit a nevypisovat pořád, protože zřejmě proto mě zablokoval.

Nejlepší odpověď
da ny

Pokud si Vás někdo zablokoval, tak o kontakt s Vámi (ani písemný) zřejmě nestojí.
Každá Vaše aktivita by mohla být stalking.

Další odpovědi
Edison

To je fuk. Zřejmě si tě zablokoval, ptz se mu tvoje otravování nelíbilo. Měl jsi nad svým chováním a jeho důsledky přemýšlet předem. Ex-post to má smysl jen proto, abys stejné chyby neudělal u dalšího svého chování.

Tw!st

Tak buď někoho požádat ať mu napíše, aby si tě odblokoval, nebo si založit nový profil.

Edison

Twiste, neraď nesmysly. Dublování účtu na FB je proti jejich pravidlům. Snadno by mohl dosáhnout leda toho, že mu bude ne jen zablokován kontakt na určitého uživatele, ale i celý oučet, resp. oučty!!