LucLuc

Jak konečně vyhrát hru 2048?

Znám princip pohybu do max. tří stran, ovšem existují i další způsoby? Máte vy vlastní princip nebo zkušenost s výhrou podle jiných pravidel?
Díky :)

Odpovědi
Alesh

já na to nakonec jdu metodou že se vpravo dole snažím udělat co nejvyšší číslo, vlevo od něho číslo poloviční atd. a o řádek výš to dělám obráceně, až dojdu ke dvojce a pak je postupně od té dvojky ta čísla sčítám a toto dokola opakuji.
Jinak pro ostatní posílám link, na tu hru, aby si ji mohli zahrát, je fakt výborná. Moje max. skóre: 35904.
Jinak super je i ta hra 10 is again. Tu jsem též dohrál. 😉

Zdroj: http://www.su­perhry.cz/hra/5872-2048-flash