1991kata

jak konatktovat vězně

Můj přítel je ve výkonu trestu odnětí svobody s dohledem, nemám s tím žádné zkušenosti, nemám o něm žádné informace, nevím jak se s ním kontaktovat nebo kdy až on se mi může ozvat,nevím jestly mu tam něco nechybí nevím o tom vůbec nic, prosím toho kdo s tím má zkušenosti o nějaké informace

Nejlepší odpověď
delabrutale

Nejlepší cesta je zjistit v jakém zařízení je zavřený – což by se mělo dát zjistit na policejní stanici a nebo pokud se ví v jakém zařízení, tak toto zařízení navštívit osobně a domluvit se, případně zaslat Email/dopis na správu věznice.

Další odpovědi
ramon

jestli je s dohledem tak by to nemel byt problem jetli teda neni ve vazbe a nema ovlivnovani svedku to by chtelo zjistit jakeho ma advokata a pak zaridit nastevu pres nej jinak se to da zjistit kde nastupoval vykon nebo jake oddeleni ho zaviralo