Janilivi

Jak komunikovat s duchy?

Mám tady takové vážnější téma. Já věřím na duchy a prosím nesnazte se mi to vymlouvat. Nepomůže to. Teď se poslední dobou děje jedna zvláštní věc. Mluvila jsem o tom i s kamarádkou a není pro to logické vysvětlení. Jedině duchové. Ona to také viděla. Tak já by jsem se s nimi chtěla nějak spojit. Ale ne je vyvolat. Nevi někdo o něčem? Dekuji

Nevěděla jsem kam přesně zařadit otázku.. Domlouvam se že je tady

Nejlepší odpověď
lexx

raději to asi nezkoušej, jsou to hrozný potvory, nezbavíš se jich a doženou Tě až k šílenství, schize, paranoji…někdy suicidě

Další odpovědi
Agneta

Ty se o to pokoušet nemusíš – oni tě vidí…a tak jim dej otázku a čekej na odpověď:D
Ta ale nebude lidskou řečí, ale nejspíš větrem, který si „bude dělat co chce“ – ale to si musíš vyzkoušet…třeba: sedíš na lavičce a je bezvětří, jen kolem tebe ale fouká vítr – jinak nikde (v souvislosti s otázkama a komunikací).

Rokio

Způsob, jak vidět duchy, je za pomocí halucinace. Na může být navoděna psychotropní látkou, jako je například marihuana. Na tvém místě bych to ale nezkoušel, protože by to mohlo vyvolat schizofrenii.