Filso

Jak kompletně změnit jazyk na Windows 7 Home Premium?

Chci si kompletně změnit jazyk na Windows 7 Home Premium (z češtiny do angličtiny). Je spousta návodů na YouTube. Všechny jsou ale založené na stejném postupu (Ovládací panely > Oblast a jazyk > Klávesnice a jazyky > Zvolte jazyk zobrazení > Použít), když se jím řídím, dostanu se do sekce Klávesnice a jazyka, která má být rozdělená na dvě části – Klávesnice a jiné jazyky, Jazyk zobrazení. Ta druhou (Jazyk zobrazení) ale kompletně postrádám. Nevíte co s tím?

Nejlepší odpověď
Frantich

Nemám s tím problém.

Použij program Vistalizátor,zkou­kni popř. na něj na internetu nějaké návody,kdysi jsem si přes něj na home premium češtinu dal :)
Doplňuji:
Omlouvám se,nepřečetl jsem si to a myslel jsem že to chceš naopak :D

Další odpovědi
Bedy

Nemám s tím problém.

Mělo by to jít přes Vistalizátor, párkrát jsem to dělal. Jen bootovací a uvítací obrazovka zůstane v angličtině, tu se počeštit nepodařilo. Se zbytkem nebyl problém.

Human

Nemám s tím problém.

Na Home Premium jazyk nejde zmeniť, ide to jedine na Ultimate. Ak chceš zmeniť jazyk na nižších verziách, musíš to preinštalovať a dať tam takú verziu, ktorá je v tom jazyku aký tam chceš.