LukasP

Jak kompletně „vymazat“ mobil a ponechat jen OS?

Zdravím,
od známého jsem si koupil HTC s Windows Mobile a nechal si tam veškeré přihlášení na FB, Twitter a hromadu dalších služeb + fotky, videa, hudbu a i nějaké kontakty. Je nějaká možnost na tomto OS, jak kompletně vše vymazat? Včetně i aplikací a všeho, aby byl jak kdybych jej koupil nový? Děkuji za rady :)

Nejlepší odpověď
anonym

kdybys napsal jakej model, mohlo by to bejt lepsi, ale obecne:

  1. Press Volume up button and hold then press Volume Down button and hold and then press the power button (briefly) to switch the phone on.
  2. Keep holding the volume up and volume down buttons until you see a reset screen option.
  3. Now follow the instructions that will show up on your mobile screen to factory reset your phone.

Další odpovědi
beer

Řekl bych odstranit jedno po druhém. To, co je ale od výrobce nijak odstranit běžným způsobem nejde.
Například ve FB od výrobce se můžeš tedy jen odhlásit, případně také přihlásit ke svému účtu.
Nastavení systému lze změnit obnovou do původního stavu (tovární nastavení).

Bedy

Není to nic těžkého, udělejte hard reset telefonu. Obecný návod Vám zde dal přispivatel Nanifak. Možná by bylo lepší napsat přímo konkrétní model, protože se to může nepatrně lišit.

V praxi jsem se setkal s tím, že někteří uživatelé si tam nainstalovali novější verzi Windows Mobile a po hard resetu mobil nebyl v češtině. Bylo nutné najít češtinu a nainstalovat ji. Ale pokud se do mobilu nedělal takový zásah, mělo by to být v pohodě.