Jak, kolik a co musí člověk denně vypít, aby se dal obecně korunovat označením „chlastá první ligu“?

Protože tu druhou ligu asi hraje kde kdo, co? Škyt!

Je jedno co je to za alkohol? Nebo je třeba mít v tom nějaký systém? Možná stačí motat se od rána do večera a přitom mít dech pijana, který přebije až něco jako konzumace cibule/česneku?

Obr.: https://pixaba­y.com/cs/opilec-%C4%8Dlov%C4%9Bk-guy-pit%C3%AD-alkohol-40577/

Nejlepší odpověď
Lamalam

Dostat se na prvoligovou úroveň si žádá systematický trénink, dlouhodobá soustředění, kvalifikovaného trenéra, sponzora, podporu rodiny a spoustu volného času. Nic není zadarmo.

Další odpovědi
Drap

Zařazení do první nebo druhé ligy, nebo pouze do okresního přeboru je pouze subjektivní hodnocení okolí. Kromě toho téměř v každé lokalitě je hodnocení trochu jiné. Přesné normy stanoveny nejsou.

Kepler

K tomu je třeba být ve čtvrtém (konečném) stádiu alkoholismu, odkud už není návratu. Takového člověka potkat střízlivého je téměř nemožné. Už je jednou nohou v hrobě.

Kryšpín

Nejsme na tom nejhůře, máme asi 1,5 milionů občanů pravidelně požívající alkoholový šňaps a z toho asi půl milionů závisláků