lukas.zmizik

jak kocur pozna, kolik je hodin?

protoze kazdy den ve stejnou hodinu (4:05) chce, abych jej vyhodil ven… neda se mu nejak nabulikovat, ze se presouva cas o 3 hodiny zpatky?

Nejlepší odpověď
anonym

Take jsem mela 2 kocourky. Ti , kdyz byli malinci , zacinali " veceret " v 19.00.
Pak, kazdy den .. nenapadne … chodili k misce o par minutek drive.
Jeden umrel pred 2 lety , druhy pred 2 mesici a dopadlo to tak , ze ve stari uz zrali v 15.00 !! 🙂 -iv-

Další odpovědi
Drap

Hodiny nepozná, ale svůj čas má uložen v mozku. Oblbnout se ti ho asi nepodaří.

Děda Louda

Samozřejmě se podívá na kostelní věž a když je mlha, tak se zeptá.

lexx

nebo podle počtu úderů věžních hodin