dombas

Jak kočiče ostříhat drápky,dva ji neudržíme.Drápky má již zahlé.

Nejlepší odpověď
kropitko

Jak píše Burak,jinak klidně s kočičkou zajděte k veterináři,ten vám pomůže.
Každopádně pak pořiďte kočičce několik škrábadel,ať si drábky obrušuje přirozenou cestou. Na internetu najdete několik nabídek a nebo pokud jste šikovný není problém takové škrábadlo vyrobit.

Další odpovědi
anonym

musíte být velmi opatrní at jí nezastřihnete nerv,já svou kočku nejdřív pořádně unavím,hraji si sní a až se jí chce spát hladím ji a položím na klín at usíná pak jí nikdo nemusí držet a nebrání se,vemu jí jednu tlapku a stříhám pak chvíli počkám a začnu s další

ReHu

JJ, jak se tu píše. Určitě na veterinu.

elektrikář

V drápku je krevní cévka pozor jinak to krvácí,Zajděte k veterináři, ať vám ukáže jak na to.