jirka F

Jak (když pojedu na kole z přilbou v tomhle vedru) si ochladit hlavu ?

Na internetu jsem četl jednu diskuzi že si cyklisti kýblem polévají hlavu nebo si dávají přes vlasy mokrý hadr a s tím hadrem pod přilbou jedou ale nevím co bys jste mě tiply vy

bonus: jak by jste si před jízdou na kole v létě v horku ochladili hlavu vy ?

Nejlepší odpověď
gecco

Nosím pod přilbu šátek nebo čepici – takže bych si to namočil. A podle potřeby znovu.
😉

Další odpovědi
marci1

Buď bych si vlasy před jízdou namočila, nebo dala na hlavu mokrý šátek. 🙂

Lamalam

Já bych v tom největším horku na kole nikam nejela.

anonym

Jezdíval jsem s větrem o závod a ten mne ochlazoval. 🙂