zjentek

Jak/kde pořídit ukrajinské občanství?

Mohu si někde/nějak sehnat/zařídit ukrajinské občanství?

(Zejména chci zvýhodnit své společenské postavení/uplat­nění.)

Odpovědi
rrihamirek1

Konecne dobra otazka, pridavam se.

_Bůh_

Překvapivě na Ukrajině. Ale když ti nedojde ani to, tak pochybuju, že ho dostaneš.

hapiky

Občanství, potažmo pas se nepořizuje, neshání, nezařizuje. To se dá jen získat za určitých podmínek. Zřejmě nemáš Ukrajinské rodiče, ani ses na Ukrajině nenarodil, ani jsi tam dlouhodobě nežil a pokud se nechceš stát špionem, máš smůlu.
Mimochodem, nejsi ty tento, nějaký (akýsi) šílený sběratel?

Kryšpín

Podplatit UA Romku oženit se s ní a je hotovo.

led

So svojou otázkou navštívte Velvyslanectvo (konzulát) Ukrajinskej republiky.

rrihamirek1

hapiky ukrajinske se pise male u, nehlede na soucasne deni.