tatik

Jak,kde a čím vyplnit oskenovaný formulář.Jako počítačový neználek jsem na to nedošel.

Naskenování zvládám,ale jak donutit počítač aby ten dokument šel vyplnit.Viz.různé formuláře pro školu,na začátku šk.roku je jich dost a dost.

Nejlepší odpověď
baghira

Naskenovaný formulář je obrázek. Takže grafickým editorem (Inkscape, GIMP…)

Úplně nejjednodušší je v tomto případě použít propisku, případně (jste-li technicky sběhlejší) gelové pero.

Další odpovědi
Michal Kole

Naskenujete do počítače jako obrázek
Otevřete v grafickém programu, třeba v Malování
Kliknete na nástroj text
Vložíte kurzor na řádku, kde má být psáno
Zvolíte velikost písma
vyplníte text

Stejně postupujete u ostatních řádek

Uložíte
Vytisknete

Stejně pokračujete