FlAsh_7

Jak/kam ukládat špuntová sluchátka tak, aby se nerozbila?

Nejlepší odpověď
ahold

Já s úspěchem používám to plastové vajíčko z Kinder vajíčka.

Další odpovědi
Kelt

Nešikovi se rozbijí určitě, záleží na tom, zda dokážeš předvídat možné situace, při kterých se mohou sluchátka rozbít a budeš tomu předcházet. Záleží na uložení a pod.

nyjono

Já používám takovéto kancel.svorky. Jen menší 🙂

https://www.al­za.cz/victoria-klip-51-mm-d5638041.htm?kam­pan=adw2_kance­larske-potreby_pla_a­ll_kancelarske-potreby-css_kancelarske-potreby_organizace-a-archivace_c_1003824­_1o1_VCT021a15&gclid=Cjw­KCAiAlajvBRB_E­iwA4vAqiN6pHa16Eb2­qeje6uTwe4eJIW­Kovv8AolJG1TLj6Pt0th­nz2t_ujvxoCTPMQAv­D_BwE