briketka10

Jak jste znali tohoto umělce? Včera zemřel na Ibize.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jJHpK0EQ93A

Nejlepší odpověď
Muso

Hity jako Fable, Children nebo One&One jsem znal. Příjemné věci. Výrazně jimi zpopularizoval Dreamhouse. Jeho tvorbu v posledních letech jsem ale nesledoval. Každopádně je ho škoda, byl ještě mladý.

Další odpovědi
cochee

No, dělal takové „kolovrátkové“ disco. Jedna písnička byla pro mě až až, poslechnout si celé album bych určitě nedal.

Lamalam

Tak tohoto umělce jsem neznala, takovou hudbu dobrovolně nikdy neposlouchám.

Kepler

Tu skladbu z odkazu znám, ale ten žánr nepatří mezi ty aby mě blíže zajímaly, tím méně jejich autoři. To je „hudba“, co se dá naprogramovat elektronicky.

nyjono

Jak? Nijak. Max jeho hudbu.
A ta mi přijde na jedno brdo.

briketka10

Tak jo nebudu nikomu vyvracet názor já ho měla ráda.
Všeobecně mám ráda všechny DJ, kteří hrají trance
hudbu a mixují jí.
http://tn.nova­.cz/clanek/au­tor-legendarniho-hitu-children-zemrel-zabila-ho-zahadna-nemoc.html

cochee

No jo, briket, ale ty ses neptala, jestli ho měl někdo rád, nebo nerad. Ses ptala, jak jsme ho znali. Já ho znal jako autora jednoduchých disko melodií.

briketka10

cochee

Napříč Tvými jinými chytrými odpovědmi zde.
Nejsem „briket“, ale briketka10 uživatelé mě
oslovují klidně briketko to jim dovolím 😁
A nehrál žádné disko, ale trance hudbu a
mixoval s dalšími DJ :)

cochee

No dobře, briketko10. Označuju slovem disco souhrnně moderní taneční hudbu, která asi tím disco začla a pokračovala nesčetnými odvětvími, jako tekkno, d'n'b apod. Tato odvětví mají však něco společné, aspoň pro mě: k soustředěnému poslechu nejsou, jen k vytřepání hlavy na parketu (ani to slovo už se dneska moc nepoužívá 🙂 )