Jak jste učili plavat svoje děti?

Nejlepší odpověď
Mili @

Dcera se naučila plavat v školce a syn tak nějak sám…

Další odpovědi
anonym

s mladším synem jsem chodila plavat když byl ještě kojenec,ale u staršího tato možnost nebyla,tak jsme ho učili plavat když měl tři roky,děti se rychle učí nebylo to těžké,chodili jsme na bazén kde nebylo moc lidí a koupili vestičku ta ho držela nad vodou a učili pohyby rukama a nohama,pak chodil do plavání ve škole

led

Prišli sme k vode, začali mávať rukami a nohami… a udržali sa

ReHu

Na mělčině, ve vodě jsem jim lehce podpírala bříško a opravovala chyby. Např.aby nohama nekopaly pod sebe ale vedle sebe. Jako žabky 🙂.

Rocker

Můj syn učil plavat mě,abych s ním chdil do akvaparku