Rokio

Jak jste strávili včerejší den? Nezažili jste během něho nějaký nepříjemný zážitek?

Já jsem dělal domácí práce. Vysával jsem, čistil jsem kočičí záchod kocourovi, venčil jsem Amy a sbíral jsem účtenky do účteknové loterie. Večer jsem vynesl koš.

Kromě domácích prací jsem byl na tabletu, kde jsem trolloval na jednom informačním webu. Na této elektronice jsem také získával satoshi přes faucety, směnil 72.000 bodů za 500 Kč na PayPal na webové stránce, kde vyplňuji placené průzkumy, působil jsem na Alíku, zkontroloval jsem si e-mailovou poštu a spravoval jsem svoji internetovou prodejnu, kde prodávám moderní umění.

Dále jsem byl na procházce městem, doprovodil jsem příbuznou do fitnesscentra a zpět (poté, co docvičila) a dal jsem mamce poukázku na 100 Kč na cokoliv.

A co vy? Jak jste prožili pondělí? Který byl váš největší zážitek v tento den, ať už v kladném, nebo záporném slova smyslu?

Nejlepší odpověď
autacek

Ano, viděl jsem na ulici cizí řvoucí cca 7 leté dítě a nějaký mladý dospělý co šel kolem mu jen tak nabančil na zadek, až maminka dítěte zůstala v úžasu!

Další odpovědi
Drap

Téměř stejně jako každý jiný den. Nebudu zde přece vypisovat nedůležité věci, které dělá podstatě téměř každý člověk. Informace že jsi vynesl koš, nebo čistil kocourovi záchod nám neni k ničemu dobrá a nic nám nemůže přinést. Zřejmě nemáš nic pořádného na práci, tak vymýšlíš ptákoviny.

jirka F

Kromě té nepříjemnosti s průjmem jsem si objednal pizzu a četl zprávy na internetu.