Rokio

Jak jste strávili dnešní sobotu?

Já jsem ušel 8 km, vybíral jsem automaty v Kauflandu, hrál jsem Gothic 1, byl jsem na tabletu, staral se o zvířata a dělal drobné domácí práce.

Co vy?

Nejlepší odpověď
Malvína

Dopoledne práce, odpoledne návštěva rodiny, kolem půl sedmé jsem vařila večeři – špagety z černých fazolí se sušenými rajčaty a panenkou z bílého tuňáka. Jídlo jsme si vychutnali a nyní jdeme spát. Tak dobrou! 🙂

Další odpovědi
_Bůh_

Domácí práce a sledování Twitteru. Situace na Ukrajině a postoj Západu – otočka o 180 stupňů za 1 den. Historický moment. Začátek konce putinovského Ruska.

Drap

Ušel jsem svých 8 – 10 km, zbytek prací, chvílemi na Pc Nechápu, k čemu ti takové informace budou dobré.

Kelt

Po noční jsem spal do 11 hodin. Po obědě procházka s vnukem. Pak stahování souborů. A dívám se na film – Nepřítel před branami.

paul1

Práce okolo baráku a zvířátek (třeba sbírání extrementů, hodně se jich teď při scházení sněho objevuje). Potom přiměřeně TV(hlavně Ukrajina). A trošku Wikipedie, kam občas přispívám.

zjentek

Ještě jsem ji nestrávil.

Kelte, nepřítel před branami jo? 🤣🤣🤣

(ostatní se nesmějte to není k smíchu);

_Bůh_

Kelt – také jsem dnes uvažoval, že bych se podíval přesně na tento film. Je věru ke dnešku příhodný.

Kelt

zjentek: Ano, některé filmy mne zajímají, pokud znám něco více o obsahu. Chápu, že při situaci v Ukrajině to lze chápat různě.