Avatar uživatele
terry

Jak jste spokojeni u vás doma s dopravní obslužností?

Pokud tedy nebydlíte ve městě, kde jezdí MHD každoých 30 min i o víkendu.
Předpokládám, že vesnice, malá města nebo i okrajvé části měst jsou na tom podstatně hůře.
K nám o víkendu jezdí MHD 4× za celý den.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu před 1977 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
yuko

Ziji ted v cizi zemi, v malem mestecku. Jezdi tady autobusy i vlaky.
Jednim smerem do dalsiho mesta je to 29 km, druhym smerem do jineho mesta 19 km. Kdy vezmu jedno konkretni cislo autobusu mezi temito 3 mesty, jezdi co 30 minut, o vikendech co hodinu. Jsem spokojena, i kdyz jsem mivalav radeji tramvaj, uz jsem si zvykla. Od pulnoci do rana musite jet autem nebo taxikem.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Náš region mohu jen chválit. MHD jezdí každou půl hodinu, na chalupu zajíždí bus po hodině a vlak na Brno jezdí ve čtvrthodinových taktech. Z chalupy vzdálené cca 20 km nás starouny nyní linka a MHD doveze až k baráku za šest korun. Ve městě také dobře funguje za jednorázovou cenu /40 korun/ taxislužba.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

V našem městě nejezdí MHD, ale vlaky a autobusová doprava, kterou provozují 2 firmy. V pracovní dny jezdí každou hodinu do okresního města rychlospoje i tzv. „couráky“, které zastauji ve všech obcích, jimiž autobus projíždí.

Z tohoto města je možné dojet do čtyř okresních měst.. Do tří z nich je možné využít vlakl, , do jednoho jen autobus.

Spoje jsou přistavené tak, že je možné ve dnech volna navštívít své známé či příbuzné ve městech, kde jsou i nemocnice. Dopoledne i odpoledne 2×, tedy 4× za den.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Z okraje města do centra to celkem jde, ale když chci dál, už je to problém. Musí se přestupovat, žádná návaznost. Celý systém linek je úplně špatný. Jediná výhoda je, že MHD je zdarma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… u nás MHD nejezdí … vůbec …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

V týdnu každou cca 1 hodinu, ořes víkend nic moc :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Skvěle. MDH u nás nejezdí, obsluhuji se sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ano, doma jsem obsluhován velmi dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DanVancz

Co 8minut takže žádný problém :)
Na bus to mám 2minuty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Na vesnicích dnes už moc hromadné spoje nejezdí a obce je musí dotovat. O víkendu v odlehlejších oblastech nejezdí nic, v pracovní dny v průměru 3–4 spoje za den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

A co se obrátit na vlastní zastupitele? Právě obce a kraje OBJEDNÁVAJÍ dopravu!! Taky za to platí, nebo přispívají větším obcím. Stěžování si zde a podobných tlachárnách ničemu nepomůže.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terry

Drape, a co kdybys byl měl třeba zlomenou nohu nebo nepojízdý auto?
Některé nákupy se na kole přesouvají obtížně.

před 1975 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

Edison, já si přece nestěžuju. Sice to o víkendu není žádná sláva, ale postupně se to lepší. Obec na provoz MHD přispívá.

před 1975 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Mc Merkurion, tak jedině vlastní car? Nebo jak?

před 1977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… v buse jsem seděl naposled za totáče … ale bus tu jezdí, jen ne Městská Hromadná Doprava …

před 1977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

A bus jezdí často? Často?

před 1977 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nevim … ráno, v poledne a večer ho vidim jet okolo …

před 1977 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek