Jahoda

Jak jste spokojeni s přístupem operátorů?

Já jsem tam teď právě volala. Paní mi sice všechno řekla, ale jakým tónem ke mně mluvila… to teda. Chápu, že už je večer, ale kdybych já s někým práci takto mluvila …

Napište Vaše zkušenosti z operátory (telefonními). Jak jste s jejich přístupem spokojeni?
Díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Třeba ji bolel zub a musela být v práci. Nebo se nemůže dočkat až bude středa. Bůhví co všechno se jí mohlo přihodit.
Ale jinak já mám zkušenost dobrou, poradili, vysvětlili. Ale když přišli s nabídkou dárku za něco, byl jsem nepříjemný já.

Další odpovědi
bobánek

S operátory od T-Mobile nejsu spokojeny.Nedávno mi volali a nabízeli mi druhou sim kartu ja jsem ji odmítl a oni mi ji furt vnucovali.Tak jsem sprostě vypl mobil.

iceT

Tak já se už operátorovi nedovolám,jelikož patřím k uzavřené skupině,tzn.že pokud mám problém,volám mobilní číslo a tam mi vždy ochotně poradí a pomůžou.S jinými operátory jsem byla spokojená i pokud jsem volala třeba o půlnoci,ale asi zaleží na momentální náladě toho,s kým právě mluvíte.
Oni pokud vím,už hovory monitorují a nahrávají,takže by si neměli dovolit být jakkoliv nepříjemní.

Terryle

Jestli myslíš ty na infolinkách, co mi mají pomoct vyřešit problémy, tak na ty si stěžovat nemůžu – vždycky jsem měla štěstí na příjemný a ochotný lidi, se kterejma se vyřešilo, co jsem potřebovala a ochotně poradili i na moje možná zabržděný dotazy :)

Nabízeči služeb jsou něco jinýho, sice se tvářej supermile, ale je to ta hraná vlezlost, co mě spíš jen naštve. Zásadně na ně zabírá „pouvažuju o tom, nebudu se rozhodovat hned, dejte mi prosím webovou adresu, kde o produktu můžu zjistit víc“. Buď mi ji dají, nebo odmítnou, že to nejde – a pak končím. Na to, abych jim hned práskla s telefonem, nemám povahu. Ale ještě mě nikdy nikdo na nic neukecal, v tomhle naštěstí umím říct ne. Nebo aspoň „možná později“. Klika je v tom, že „možná později“ už to znova nezkoušej :o)

ReHu

Zatím se vždy chovali slušně. Až na jednu vyjímku na pobočce T-mob. Byl tam jakýsi mladík a jeho jednání mě nenadchlo.

Radak

Já jsem byla nespokojená s O2 celkově s přístupem, nepřehledným ceníkem a službami, přešla jsem proto s číslem k Vodafone, kde jsem vcelku spokojená. Když nic nepotřebuju (ha, ha). Ale aspoň tolik neotravují s nabídkama.

jendahun

Záleží na koho v ten moment asi narazíte.Jsou to lidi jako my,mají také své dny.Deset let jsem byl u T – mobilu a jednoho krásného dne jsem se už fakt naštval.Výhody žádné,noví zákazníci protěžováni oproti stávajícím,strhnou body jen tak,otravují s výhodnými nabídkami každý druhý den,když dám výpověď,nabídnou mi telefon o deset tisíc levněji(fakt,na­bízeli Nokii 97 v té době za 17tis.- za sedm),možnost levnějšího tarifu vám nenabídnou,musel jsem páčit informace.Teď jsem u Vodafonu,už rok a nemůžu říct špatné slovo.Klepu na dřevo.