Jak jste spokojeni s OS windows 7?

Já naprosto,nemám žádných výtek.Při zapojení jakýkoliv přístrojů si ihned stáhne sám ovladače, instalace naprosto bezproblémová,rychlý start,perfektní opravná konzole, atd.Jen mi přád chybí,abych si při instalaci mohl vybrat, co chci nebo nechci nainstalovat,třeba bych neinstaloval internet explorer,outlok,me­dia player,media center atd.Ale to mohu „vykuchat“ pomocí RT7lite. A co vy?

Odpovědi
NoNamer

windows 7 je můj nejoblíbenější, ze všech, co sem vyzkoušela