Avatar uživatele
VIKTORIÁ

Jak jste spokojeni s naším prezidentem?

Tuto otázku jsem sem dávala chvíli po zvoleni nového prezidenta. Psala jsem, že já s ním spokojena nejsem, hodně lidí psalo, že ho nemůžu odsuzovat, když ještě nic nepředvedl. To je pravda, pockala jsem a zjistila jsem, že si za svým názorem stále stojím. Nejsem spokojena s naším prezidentem. A vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 3274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Adula.57

Přijde mi zbytečné si na něho pořád stěžovat. Byl zvolen většinou a tak by si za ním měl tento národ stát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Ač jsem ho nevolil a nesouhlasím s řadou jeho aktivit musím konstatovat, že náš prezident je moudrý a jeho názory mají racionální jádro. Především si uvědomuje škodlivost současné strategie uplatňované některými mocnostmi vůči Rusku.
Ze strany USA se zejména jedná o akcelerované úsilí omezit zóny vlivu založené na mylné představě o ztrátě mocenské síly Ruska. Tento velmi nebezpečný trend může totiž ruského medvěda dotlačit k některým mimořádným řešením po stránce vojenské i politické – např. ve spojení s Čínou vytvořit mocnou asijskou alianci.
Zeman si je na rozdíl od některých našich předpojatých politiků plně vědom nejen těchto rizik a též nutnosti, že má-li EU účinně čelit možným rizikům jakož i dopadům hrozící války mezi náboženskými kulturami, pak pouze v ekonomické i vojenské alianci Evropa, Rusko a USA !!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Volil jsem ho (stále je to leší než zaprodanec kníže).Sice s ním v několika věce nesouhlasím , ale stále je to lepší prezident než zloděj per, Klaus.
Vadilo mi, jak se sprostě vyjádřil v rádiu, ALE DALEKO HORŠÍ JE PREZIDENT CO KRADE PŘED TELEVIZNÍMI KAMERAMI.Tímto činem nám vlastně ukázal koho podporuje a kdo za ním stojí.Pouze zloději a tuneláři, kterým dal příklad, že se nechá krást i veřejně a nic se mu nestane.Ten měl být ihned zbaven funkce!!!
A když odcházel, nadělal větší zlo než zatím stávající prezident.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ač jsem prezidenta nevolil,tak je to hlava tohoto státu a respektuji ho.A nepropouští kryminálníky (kamarády) jako předešlí prezidenti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Nejhorší co člověk může udělat je,pomlouvat prezidenta.Je to jako pomlouvat svoji rodinu.Podle mi je to jako byste se styděli že ste Češi.
A když se za něco stydím tak to nedělám, nebo v tomhle případě se stěhuju a to hodně daleko.Nebo i Česko se může stydět za vás.
Viktoria pěkný jméno– a takovej názor.
Lidi si myslej že demokracie je votom, že můžou urážet hlavu státu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Mockrat opakovana otazka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je dobrý, má své právo nejmenovat profesory, nechápu proč je každý překvapen, když své právo uplatní??
Nechce zvyšovat rychlost na dálnicích na 150km/h, nepouští kriminálníky, jel do Moskvy uctít památku obětí (jako jeden z mála).

Na co si stěžovat?
Doplňuji:
dudu: Co si nejdříve najít pár faktů? Rusko už dávno spolupracuje s Čínou, ať už vojensky (neustálá společná cvičení) či politicky (aliance BRICS).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Aj keď sa mnohí nahnevajú, buďte radi, že ho máte. Mohol ním byť niekto iný, horší…
Doplňuji:
Prezident Zeman je jeden z mála politikov, ktorý je rovnaký, akým bol aj za minulého zriadenia.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
silesnet

Souhlasím s tebou, zatím nejhorší nekomunistický prezident.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pan president Zeman je nejlepší postkomunistický president, věřím mu, obdivuji a přeji, aby kandidoval na další funkční období.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Tobě vadí konečně pravdomluvný a upřimný přemýšlející president, který má svůj názor, který nedělá hovadiny jako postkomunističtí prezidenti V. Havel (viz jeho poklonkování svým rádcům a zrušení trestu smrti) nebo V. Klaus (viz totální fiasko s restitucemi a kuponovou privatizací)?? Jen pro zajímavost, koho by sis jako presidenta představovala ty? Asi si toho z minulosti moc nepamatuješ a sleduješ jen zprávy na koupené TV Nově, viď?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
julipuli

Já ačkoli to nebude originální tak opravdu spokojena nejsem. Je to zástupce naší republiky a mněl by nás reprezentovat a né mluvit sprostě a ponižovat postižené (a to říkám jen ty nejznámější kauzy keré se nejvíc řeší). Prostě se mi nelíbí jeho vláda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zvědavý

Je to kůrovec naší země.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Potkalo nás to nejhorší co mohlo.
Je to ostuda národa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek