e1232851@trb

Jak jste spokojeni s mBank?

Odpovědi
Lgee

Reklamy se mi nelíbí, s bankou nemám zkušenosti.

anonym

Sice je vedení účtu zdarma , ale nemají u nás na pobočce hotovostní přepážku .

Arne1

Kdysi měly její karty horší kurz při placení v zahraničí, jak je to teď nevím.

Jestli se chceš nechat uplatit jistou částkou za založení u mBank, tak bys měl raději přemýšlet zda ten účet chceš na trvalo nebo jen k inkasu toho bonusu.

Dochy

Dá sa
Spousta věcí zdarma, ale v poslední době jsou některá „zdarma“ vázaná na splnění podmínek (třeba vedení karty zdarma při nějakém obratu či aktivního využívání dalšího úvěrového produktu). Takže bacha na podmínky, zdarma už tu není automatické

Před časem podstatně zmrvili internetové bankovnictví (tedy udělali jej „moderní“)

Před cca měsícem či dvěma zrušili mForum, kde bylo možné sdílet informace o bance, jejích produktech, či potenciálních problémech s podobně postiženýma. Samozřejmě bylo možné sdílet informace i o jiných bankách, či obecně prodiskutovat cokoli z financí.

Kdysi to byla velice dobrá volba.
Teď už je to volba, která vyžaduje dost zvažování. Přesto pro vás může být správná.