Midoc

Jak jste spokojeni s kvalitou obědů v jídelnách?

Nejlepší odpověď
nyjono

Je to jako se vším.
Některé se snaží a vaří celkem slušně, jinde ne a stojí to za starou bellu.
Taky mají některá jídla chutná a někdy se jim moc nepovedou.
Takže shrnuto > nelze paušalizovat.

Další odpovědi
Drap

Nenavštěvuji jídelny. Občas nějaká dobrá restaurace, a většinou jsem spokojen

dubraro

Účelem jídelen je nasytit, nikoliv potěšit. Tomu odpovídá jejich nabídka.

led

Pri pohľade (cez výklad) na ľudí s jedlom, to vyzerá akoby im to chutilo.
Ale rýchle jedlá vo veľkovýkrmni s kvalitou stravy sú v častom rozpore. Je to otázka zárobku pre majiteľa veľkovýkrmne, nie kvality jedla.

Justin1

Do jídelny teď kvůli home office nechodím, ale dřív jsem tam rád chodil a spokojený jsem většinou byl, ale náročnější kolegové raději obětovali trojnásobek až čtyřnásobek času na to, aby si došli do restaurace. Asi tak jednou za měsíc jsem chodil do restaurace s nimi, ale spokojený jsem moc nebýval – objednávku občas restaurace nesplnila podle vysloveného přání, účtenky jsem se musel dožadovat, protože jinak se restaurace bez dotazu na můj názor svévolně rozhodovala, že účtenku dostat nemusím, a vraceli jsme se až za hodinu.

Emefej

Nevím. V jídelně jsem dobrých 30 let nebyl.