Avatar uživatele
fcoop

Jak jste si letos užili dovolenou?

http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/cestova­ni-slovnik-dovolenkare-dz9-/p_zabava.asp?c=A110915_­095843_p_zaba­va_wag

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, hanulka11, tom004, barnajka, anonym, suaeda, Deli, anonym před 4598 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Á propos – a kterou dovolenou máte na mysli, fcoope?! Tu, na které jsem nebyla?!
No tak tu jsem si užila opravdu bááječně, děkuju za optání… :)))
Aneb: Ať žije cestování prstem po mapě! :)

Děkuju moc za odkaz, upřímně jsem se zasmála hned poránu. Poslední dobou mám víc a víc problém narazit v mediich na fejeton, který by nebyl vtipný jen rádoby, ale doopravdy: autoři se kolikrát pokouší o vtip tak vehementně, až jsou nakonec křečovitě trapní.
Ten fejeton v odkaze srší lehkostí a inteligentním humorem – a to mám FAKT ráda. Takže FAKT díky za to!!! ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno.Užil jsem si ji naprosto skvěle.Zůstal jsem doma.V dílně,po­čítače,a když se patřičně „ochladilo“ na rybách,to nemělo chybu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Tak tos mě po ránu potěšil- přeji krásný den všem – stejně na tu moji poslední nemohu zapomenout. Byla to skvělá dovča po všech stránkách .
Slunce horké pálilo/tak jak to mám ráda/ , moře chladilo/tak jak to mám ráda,poznala jsem krásy Santorini a dalšího ostrova… Naxosu.Plavba trajektem -zážitek úžasný. Bezva lidé, vstřícní, nikdo nikam nespěchal, prostě -tak jak to má dovolené být . A protože jsem byla úplně omámená tou krásou stále ji vstřebávám už 3 měsíce a nejradši bych sedla na letadlo a byla tam zpět.Ale čas tak rychle letí a za nedlouho budu zase zpět v mém milovaném /pro mnohé zatracovaném /.Řecku

bílé domečky měst postavené nad kalderou vypadaly z lodi jako sníh , je to až kýčovité, ale úžasné, kdo tam byl ,ví o čem mluvím .......

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/112­58/nadap235529127­210232.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Dovolené jsme letos měli dvě – v Chorvatsku a na Orlické přehradě. Jak jsem zde již během prázdnin zmiňovala, obě byly velmi náročné (ani ne tak fyzicky nebo finančně, ale emočně) – první jsme absolvovali i s mým velmi nemocným otcem, druhou s rodinou našich přátel (kteří se kvůli drobné neshodě mezi dcerami naší a jejich sebrali a po 2 dnech odjeli)…
Ničeho nelituji, tátu jsem si ten týden užila, s kamarádkou už nekamarádím, a jsme chytřejší o jeden poznatek: Na dovolenou budeme jezdit zásadně sami!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

ja mam dovolenou cele prazdniny :) letos jsem pojezdil slovensko, nemecko, holand. kvuli zlobivemu autu jsme sice museli dovcu zkratit ale i tak perfekt. fajn slovnik :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak letos byla dovolená nad očekávaní výborná,ne-li fantastická. S vnuky jsme projeli kousek Polska a kus Česka.Já,žena i kluci máme památku na dlouhou dobu! A při návratu z výletu přišla esemeska,že se narodil … Ale to už víte!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek