fcoop

Jak jste si letos užili dovolenou?

http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/cestova­ni-slovnik-dovolenkare-dz9-/p_zabava.asp?c=A110915_­095843_p_zaba­va_wag

Nejlepší odpověď
barnajka

Á propos – a kterou dovolenou máte na mysli, fcoope?! Tu, na které jsem nebyla?!
No tak tu jsem si užila opravdu bááječně, děkuju za optání… :)))
Aneb: Ať žije cestování prstem po mapě! :)

Děkuju moc za odkaz, upřímně jsem se zasmála hned poránu. Poslední dobou mám víc a víc problém narazit v mediich na fejeton, který by nebyl vtipný jen rádoby, ale doopravdy: autoři se kolikrát pokouší o vtip tak vehementně, až jsou nakonec křečovitě trapní.
Ten fejeton v odkaze srší lehkostí a inteligentním humorem – a to mám FAKT ráda. Takže FAKT díky za to!!! ;)

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno.Užil jsem si ji naprosto skvěle.Zůstal jsem doma.V dílně,po­čítače,a když se patřičně „ochladilo“ na rybách,to nemělo chybu. 🙂

hanulka11

Tak tos mě po ránu potěšil- přeji krásný den všem – stejně na tu moji poslední nemohu zapomenout. Byla to skvělá dovča po všech stránkách .
Slunce horké pálilo/tak jak to mám ráda/ , moře chladilo/tak jak to mám ráda,poznala jsem krásy Santorini a dalšího ostrova… Naxosu.Plavba trajektem -zážitek úžasný. Bezva lidé, vstřícní, nikdo nikam nespěchal, prostě -tak jak to má dovolené být . A protože jsem byla úplně omámená tou krásou stále ji vstřebávám už 3 měsíce a nejradši bych sedla na letadlo a byla tam zpět.Ale čas tak rychle letí a za nedlouho budu zase zpět v mém milovaném /pro mnohé zatracovaném /.Řecku

bílé domečky měst postavené nad kalderou vypadaly z lodi jako sníh , je to až kýčovité, ale úžasné, kdo tam byl ,ví o čem mluvím .......

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/112­58/nadap235529127­210232.jpg

Deli

Dovolené jsme letos měli dvě – v Chorvatsku a na Orlické přehradě. Jak jsem zde již během prázdnin zmiňovala, obě byly velmi náročné (ani ne tak fyzicky nebo finančně, ale emočně) – první jsme absolvovali i s mým velmi nemocným otcem, druhou s rodinou našich přátel (kteří se kvůli drobné neshodě mezi dcerami naší a jejich sebrali a po 2 dnech odjeli)…
Ničeho nelituji, tátu jsem si ten týden užila, s kamarádkou už nekamarádím, a jsme chytřejší o jeden poznatek: Na dovolenou budeme jezdit zásadně sami!

gnosis

ja mam dovolenou cele prazdniny :) letos jsem pojezdil slovensko, nemecko, holand. kvuli zlobivemu autu jsme sice museli dovcu zkratit ale i tak perfekt. fajn slovnik :)

anonym

Tak letos byla dovolená nad očekávaní výborná,ne-li fantastická. S vnuky jsme projeli kousek Polska a kus Česka.Já,žena i kluci máme památku na dlouhou dobu! A při návratu z výletu přišla esemeska,že se narodil … Ale to už víte!