Dvorní šašek

Jak jste se poprvé dozvěděli o webu Odpovědi.cz, a jak dlouho poté jste si založili vlastní účet?

Je tu někdo, kdo se o webu dozvěděl z pořadu Den D?

Odpovědi
Rocker

Jsem tu tak dlouho,že už si nevzpomínám.Asi jsem na to narazil náhodou.

Filip84

Přesně se na to nepamatuju, ovšem Sicher mne na to navedl vyhledávač: něco jsem hledal, a ono to bylo tady. Odpověď, sice, byla bezcenná, ale já se tím dozvěděl, že toto existuje. Podrobnosti už si fakt nepamatuju. 🙂

jirka F

Myslím že jsem tehdy ještě žák Zš hledal informace a našel jsem je tady. Web jsem si okamžitě oblíbil.

Kelt

Nějak jsem řešil příklad z chemie, to byl můj první příspěvek. Začalo mne to bavit , těšil mne zisk každého bodu, postup do vyššího levelu, a jsem Zlatý. Pár hodin jsem si myslel, jak jsem dobrý, strašně jsem to prožíval, ale pak jsem z euforie vystřízlivěl. A když mohu, tak odpovídám, nebo pokládám otázky.

Drap

Dozvěděl jsem se ze dne D a třetí den po tom jsem se přihlásil.

cappuccino

Neco jsem hledala a tento web mi nabidl odpoved.
Prihlasila jsem se a od te doby se neprestavam divit:)