Avatar uživatele
anonym

Jak jste se naučili plavat? Učili Vás rodiče nebo ve škole v kurzu? Jakými metodami Vás učili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4643 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

13 stránek dotazů na plavání v modré liště.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Co,si pamatuji,tak plavat,nás učili,už ve školce.V první třídě,jsme,za uplavání 15 metrů,dostali nášivku,na plavky,na které byla,jedna vlnka,a pod tím nápis,„Plavec ČSR“.Za,30m,by­li,dvě vlnky,za 50m,tři.Mamky,nám je našívali na plavky,a my byli na plovárně,„mistři světa“.Plavání,se,ve škole učilo,a,o práz­dninách,učili,pla­vání,plavčíci,na plovárně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Nejdřív trochu matka, ale pak jsme se školou jezdili pravidelně na plavecký výcvik. Tuším, že to bylo 1× týdně určité období během 2. a 3. třídy. Pak člověk dostal „Mokré vysvědčení“ a byl buďto želva (10 m), kapr (25 m) nebo delfín (200 m).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mala som to jednoduché. Podľa rozprávania: v časoch, keď som ešte nepoznala strach, som vošla do vody, plácala sebou a nejakým „zazrakom“ som udržala hlavu hore. Akosi mi to ostalo. Aj na plaveckých pretekoch.
Podobne som učila aj moje deti, už do kojeneckých čias.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

učil jsem se plavat v řece (Dunaj) ještě jako děcko, tam mne proud nadnášel a líp jsem se udržel nad hladinou.
Dnes už ten proud nepotřebuji ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

popravdě já se naučila plavat až ve třinácti na jezeře v Německu s kámoškou… ve škole jsme žádný plavecký výcvik neměli…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Asi v pěti letech mě starší sestry neuhlídaly,spadla jsem jim do potoka a bylo to.Protože jsem Ryba,je voda můj živel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vranovahan

Mě učil plavat můj táta. Ten v mládí plaval závodně, takže měl zmáklé všechny možné techniky. Plavání je do teď můj nejoblíbenější sport. Přesně proto jsem byla hrozně ráda, když jsme se asi před rokem s manželem rozhodli pořídit si plastový bazén od https://www.al­bixon.cz/baze­ny/ Právě díky němu teď můžu plavat pravidelně a udržovat se tak v kondici. :)

Nový příspěvek