Jak jste se naučili plavat? Učili Vás rodiče nebo ve škole v kurzu? Jakými metodami Vás učili?

Nejlepší odpověď
annas

13 stránek dotazů na plavání v modré liště.

Další odpovědi
tom004

Co,si pamatuji,tak plavat,nás učili,už ve školce.V první třídě,jsme,za uplavání 15 metrů,dostali nášivku,na plavky,na které byla,jedna vlnka,a pod tím nápis,„Plavec ČSR“.Za,30m,by­li,dvě vlnky,za 50m,tři.Mamky,nám je našívali na plavky,a my byli na plovárně,„mistři světa“.Plavání,se,ve škole učilo,a,o práz­dninách,učili,pla­vání,plavčíci,na plovárně.

Alesh

Nejdřív trochu matka, ale pak jsme se školou jezdili pravidelně na plavecký výcvik. Tuším, že to bylo 1× týdně určité období během 2. a 3. třídy. Pak člověk dostal „Mokré vysvědčení“ a byl buďto želva (10 m), kapr (25 m) nebo delfín (200 m).

led

Mala som to jednoduché. Podľa rozprávania: v časoch, keď som ešte nepoznala strach, som vošla do vody, plácala sebou a nejakým „zazrakom“ som udržala hlavu hore. Akosi mi to ostalo. Aj na plaveckých pretekoch.
Podobne som učila aj moje deti, už do kojeneckých čias.

arygnoc

učil jsem se plavat v řece (Dunaj) ještě jako děcko, tam mne proud nadnášel a líp jsem se udržel nad hladinou.
Dnes už ten proud nepotřebuji ;)

Ella

popravdě já se naučila plavat až ve třinácti na jezeře v Německu s kámoškou… ve škole jsme žádný plavecký výcvik neměli…

johana 56

Asi v pěti letech mě starší sestry neuhlídaly,spadla jsem jim do potoka a bylo to.Protože jsem Ryba,je voda můj živel.

vranovahan

Mě učil plavat můj táta. Ten v mládí plaval závodně, takže měl zmáklé všechny možné techniky. Plavání je do teď můj nejoblíbenější sport. Přesně proto jsem byla hrozně ráda, když jsme se asi před rokem s manželem rozhodli pořídit si plastový bazén od https://www.al­bixon.cz/baze­ny/ Právě díky němu teď můžu plavat pravidelně a udržovat se tak v kondici. :)