cappuccino

Jak jste se citili pri dnesnich prijimackach?

Dneska a zitra probihaji prijimacky na nektere stredni skoly.
Jaky z nich mate pocit? Dali jste to? Kolik uloh jste nestihli?

Odpovědi
Mravenec

Kolik tu máme na fórů školáků? 👦😂 Já se hlásím, že za mě přijímačky nebyly, takže jsem to zvládl tehdy na pohodu! 😉

VaclavZeman

Už jsem nehlídal hajzly jako minulý rok, ale po úspěšném několikahodinovém kurzu od CERMATu, který jsem opsal z manuálů, jsem už mohl být ve třídě jako „dozorce“. Děkuju za optání.

zjentek

Dneska? Já strašně! 😕

Porkman

V pohodě, M vyšla na 46 a ČJ na 43, celkem tedy 89.

VaclavZeman

Jak to dnes napsali? Kolik bodů odhadují? Na matematiku a odhad bodů doporučuju třeba Marka Valáška na Youtube. Děkuju.

VaclavZeman

To mělo být pod cappuccino.

cappuccino

Dekuji ti

VaclavZeman

Já to myslel jako dotaz. Psala jsi, že znáš ty děti, co dnes a zítra píšou. Nevíš, jak na tom jsou? Kolik bodů očekávají? Prý to bylo těžké, ale to všichni říkají každý rok…
Jen ze zvědavosti. 🙂

cappuccino

Vysledky jeste neznaji ale jeden prohlasil, ze asi pujde na popelare!! Byl hodne vystgresovany. Ve finale to snad ale nebude tak hrozne?

A jeden udelal 13 prikladu z matiky (z 16ti) – tak to je snad dobry vysledek?

Taky jsem zvedava. Hlavne, jestli je vezmou, protoze skoly praskaji ve svech!!

VaclavZeman

Hm, sám jsem zvědav, jestli naše škola zveřejní výsledky už toho osmadvacátého, nebo až v květnu. Co jsem si zjišťoval z vedení, tak minulý rok u nás na gymplu bylo minimum na odvolání šedesát devět bodů. To měl ten poslední, koho brali s odvoláním. Ale teď máme najednou kvůli médiím o sto uchazečů méně než minulý rok. Je to zajímavé, možná média dopomohla k tomu, že ten populačně nejsilnější ročník za dlouho dobu bude mít přístup na školy gymnaziálního typu jednodušší. Děkuju.

cappuccino

Mravenec: tenkrat asi nebyl tak silny rocnik, jako letos:) Ba ne, o tvych schopnostech nepochybuji!!
Copak vy nemate deti, vnuky, pribuzne, zname??
Ja jich mam ve svem okoli nekolik, kterym jsem drzela palce.