Marty Koller

Jak jste se cítili po sledování filmu „Zelená míle“?

Nejlepší odpověď
Malvína

Je to velmi silný film a pocity mám pokaždé stejné, jako bych jej viděla prvně.
Pocity v závěru mám smutné, protože Coffey dělal správnou věc, dokonce i to, co udělal, kvůli čemuž byl ve vězení, bylo správné. Přesto se mu spravedlnosti nebo pochopení nedostalo. Ale svou úlohu bral s respektem.
Dozorci se k němu zachovali s úctou a porozuměním, moc dobře věděli, že i když není úplně inteligentní, byl to dobrý člověk, který neměl zlé úmysly, naopak jim dokázal pomoci.
Mě to pokaždé dostane, je to velmi emotivní. Alespoň pro mě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Malvíno, napsala jsi to i za mě , úplně přesně. Díky.