Avatar uživatele
dust8

Jak jste se cítili, když jste zde na odpovědích získali zlatý, stříbrný, či bronzový titul?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Bronz byl za chvíli, stříbro trvalo delší dobu a nejdelší cesta byla ke zlatu. Vždy jsem sledoval, kolik mám bodů a prožíval to. Je to pěkný pocit, asi jako když vylezeš na rozhlednu a vidíš za pěkného počasí daleko do kraje. No ale, život jde dál.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Šáňo jsem nebouchla, ale bylo to milé ocenění za mé odpovědi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Bronz byl za chvíli ale stříbro trvalo léta. O to větší vzrušení to bylo když jsem získal stříbro. Zlata už se asi nedožiju. Co já vím neumím předvídat budoucnost.🙄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nic vyjímečného jsem necítil. Bylo to asi tak stejné, když jsem měl prvních 15 bodů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Stříbro – prima a zlato mám na dohled.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Za bronz není žádný dobrý pocit. U stříbra budu mít lepší pocit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Prekvapene. Akosi som si neuvedomovala, že ide o akúsi súťaž (podľa predstáv niektorých bývalých i súčasných užívateľov). Začala som s touto stránkou zo zvedavosti a v snahe sa čosi dozvedieť, naučiť, prípadne sa podeliť s mojimi vedomosťami (niekoľko z najdôležitejsích základných dôvodov, ktoré tlačia človeka dopredu)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já měl v bříšku motýle. Kdyby tady existovala platina, tak se kura udělám! 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Popravdě? Bylo mi to jedno.

Na bronz jsem se „těšil“ z toho důvodu, že, svého času, mi občas došel konvolut odpovědí na 24 hodin, což znamená, že pak mohu odpovídat pouze na otázky formou ankety.

Ovšem s ohledem na celkovou „kvalitu“ a „inteligenci“ dotazů z poslední doby příliš nehrozí, že by mi bronzový příděl odpovědí na 24 hodin nestačil. 🙂

Takže: je mi to trojctihodně Wurst! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Z bronzu jsem byl spokojen. Ze stříbrného titulu jsem měl daleko lepší pocit, protože jsem získal práva navíc. Zlato mě ale přivedlo do sedmého nebe.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Mravenec pozor na „trasľavé prstíky“. Opakovanie príspevku v jednej odpovedi je príznakom rýchleho klikania počas spracovávania dát v počítači. Dopučujem hneď po stlačení ENTER dať ruky od klávesnice a chvíľku počkať (môže to byť 1–2 sekundy, záleži od zaneprázdnenia počítača. Dajte mu čas na spracovanie príkazu (najčastejšie je to v pripade práce na niekoľkých programoch naraz. Veľa ich súčasne pracuje v pozadí)

Avatar uživatele
Mravenec

👍

Avatar uživatele
led

Prepáčte, prosím chybu v mojom predchádzajúcom diskusnom prípsevku
miesto „Dopučujem“ má byť „Doporučujem“
Za pochopenie Ďakujem,

Nový příspěvek