Jak jste reagovali při delší cestě s malými dětmi, když říkaly: „Já mám hlad, já chci čurat, kdy tam budeme…“?!

Já na delší štreky vyjížděl navečer a děti usnuly vzápětí a manželka s nimi.

Nejlepší odpověď
gecco

Moje děti byly – až na výjimky, ´zlaté´ – jakmile sedly do auta, usnuly – a probudily se v cíli…
😉

Další odpovědi
marci1

Najíst, vyčurat a kdy tam budeme? Nejlépe si začít zpívat, hrát třeba slovní fotbal apod. 🙂

Drap

Nikdy jsem s tím neměl problém. Jídlo a pití připraveno předem. Při čurání zastavit na nejbližším vhodném místě. A budeme tam až tam budeme!

anonym

Dal jsem jim najíst.
Šli se vyčůrat.
Budeme tam až tam budeme.
Ten poslední dotaz je asi o tom,jak je cíl daleko.
Otázka,jak pro debily.

anonym

Jak asi lze reagovat na takovou stupidní otázku.

anonym

Pokud si vyjížděl večer,tak proč se ptáš na to jídlo a čůrání?
To fakt nechápu.

anonym

Jugare, já se ptám přece vás, uživatelů! …Jak jste reagovali při delší cestě s malými …
To, že jsem dodal, to, že moje děti… je nepdstané. Ty jsi z práce opradu unaven. Jdi se vyčůrat, pomodlit a jdi spá. Uděláš jen dobře.

anonym

Nemodlím se…

gecco

Ty večer nejíš a nečůráš???
😁

anonym

Ale čůrá, po tom plzeňským patoku!

anonym

Je vidno,že hubu na prazdroj nemáš.

anonym

Jugare, já jsem gurmán a ne jak ty, který ten samoser plzeňský chlemtá.

gecco

Barbakane – já si právě myslím, že musí i večer a v noci – vyčůranej je přece dost…
😉

anonym

Gecco, že by prostata? 😁