putující

Jak jste přežili to včerejší zemětřesení? Ř íkali v tv, že to bylo víc jak 4° magnitudy.

Nejlepší odpověď
anonym

Do Prahy jsme je nevpustili…
😁

Další odpovědi
badisko

Vpohode Irsko nic nehlasi :D jen se zacalo kolem 16:00 sakra rychle stmivat !! nevim zda za to mohla ta potvota Vodka nebo pivo …nebo mix tech dvou tekutin…apropo ikdyby nejake zemetreseni bylo coz je v Irsku vyloucene tak jsem si ho ani nevsiml…:-D

anonym

Úplně v poho,jsme tu už zvyklí.

elektrikář

Bydlím za Kraslicemi na Sokolovsku. pode mnouu se zatřásla židle a cinkaly slkeničky ve vitrínce. Vyběhl jsem ven ale plot byl celý, a žádnej šrot se nekonal.

cochee

badisko, to je zajímavé, proč je v Irsku zemětřesení vyloučeno?