Jak jste nazarili na tuto stránku „poprvé“ (na odpovědi.cz)?

Já jsem na tuto stránku například narazila ,,umýslně" chtěla jsem se někoho zeptat jestli je normální moje tehdejší pověrčivost, a tak sem zadala do vyhledávaču ,,otázky" a vyšli mě ,,odpovědi.cz" tak sem na ně klikla a seznámila jsem se s touhle stránkou, prvně jsem se zaregistrovala a zeptala, přečetla odpovedi a už sem nešla, ale asi za 3 měsíce sem potřebovala odpovědět na další otázku a náhodou sem si pamatovala heslo na můj účet zde, tak sem sem šla no a začala sem chodit pravidelně, jak ste to měli Vy?
Doplňuji:
Aha :)
marci: omlouvím se, nenašla jsem tu otázku, v již zodpovězených otázkách, omlouvám se.

Nejlepší odpověď
marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-narazili-na-odpovedi-cz-co-vas-k-tomu-donutilo-aby-ste-se-registrovali
Doplňuji:
Ad „Hana1111“ : v pohodě, nic se nestalo. 🙂

Další odpovědi
STUDENTKAEVA

Všímám si že na tvoje otázky odpovídám často :D.K otázce jednou jsem si něco hledala ohledně své první otázky a nějak jsem na tuto stránku narazali a od té doby jsem tu za pár měsíců budu slavit 1rok s odpovedi.cz :)

setapouch

Zeptal jsem se googlu na problém, který jsem zrovna řešil, a zobrazila se mi stejná otázka zde. A měla odpověď.

mike beneš

To víš, Google dělá divy ;).

Zdroj: google.com

Nevíteto?

Náhodou, jsem něco hledala na googlu a často se mi zobrazila tahle stránka, věděla jsem o ní, ale zaregistrovala jsem se o dost let později.