Avatar uživatele
anonym

Jak jste nazarili na tuto stránku „poprvé“ (na odpovědi.cz)?

Já jsem na tuto stránku například narazila ,,umýslně" chtěla jsem se někoho zeptat jestli je normální moje tehdejší pověrčivost, a tak sem zadala do vyhledávaču ,,otázky" a vyšli mě ,,odpovědi.cz" tak sem na ně klikla a seznámila jsem se s touhle stránkou, prvně jsem se zaregistrovala a zeptala, přečetla odpovedi a už sem nešla, ale asi za 3 měsíce sem potřebovala odpovědět na další otázku a náhodou sem si pamatovala heslo na můj účet zde, tak sem sem šla no a začala sem chodit pravidelně, jak ste to měli Vy?
Doplňuji:
Aha :)
marci: omlouvím se, nenašla jsem tu otázku, v již zodpovězených otázkách, omlouvám se.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3502 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-narazili-na-odpovedi-cz-co-vas-k-tomu-donutilo-aby-ste-se-registrovali
Doplňuji:
Ad „Hana1111“ : v pohodě, nic se nestalo. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

Všímám si že na tvoje otázky odpovídám často :D.K otázce jednou jsem si něco hledala ohledně své první otázky a nějak jsem na tuto stránku narazali a od té doby jsem tu za pár měsíců budu slavit 1rok s odpovedi.cz :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
setapouch

Zeptal jsem se googlu na problém, který jsem zrovna řešil, a zobrazila se mi stejná otázka zde. A měla odpověď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mike beneš

To víš, Google dělá divy ;).

Zdroj: google.com

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Náhodou, jsem něco hledala na googlu a často se mi zobrazila tahle stránka, věděla jsem o ní, ale zaregistrovala jsem se o dost let později.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek