quentos

Jak jste na tom s pracovní dobou?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Volná

Pracuji tak dlouho dokud šéf neřekne konec, nebo dokud nepadám na hubu. Můžu sice občas skončit dřív, ale jen pokud to vše bude hotové „aby se sem už nemuselo chodit“. To je kouzelné rčení. No a když to mám hotové abych tam už nemusel chodit, tak by se mělo ještě to a to, aby, a kvůli… A to za posraných 10 000 který mám ve smlouvě.

poa.li

Volná

Od té doby, co si mohu určovat, kdy pracovat, pracuji více, ale jsem klidný a vyrovnaný, oproti době, kdy jsem dělal na píchačky. Řekl bych, že i na mé práci je to znát. Pánbu zaplať…

ten který je

Pohyblivá

Podle toho za jak dlouho si udělám práci,tak záleží kdy půjdu domů.

hanulka11

Volná

kropitko

Žádná

Přemýšlela jsem jestli jako matka na mateřské mám zvolit fixní a nebo žádnou. Pravda je, že jako matka(pokud by se to bralo jako zaměstnání) jsem v pracovním procesu pořád. Ale na druhou stranu je pravda, že i tak si najdu chvilku pro sebe.
Proto jsem volila žádná,,,nejsem v práci, ale je pravda, že je to občas náročnější, než když jsem v práci byla.

anonym

Fixní - pevná

Mám stálou pracovní dobu od-do,třísměnný.

Rocker

Volná

Dělám školníka,byt mám přímo ve škole.Ráno začínám od 7 hodin,dělám do kdy je třeba,mezitím si odskočím domů na kávu,na oběd…

quentos

abych odpověděl i za sebe, já mám pohyblivou se všemi jejími pozitivy i negativy, rozvrh určuje šéfová, a když se mi zrovna netrefí do vkusu, mám smůlu ;{))>

anonym

Hlavně aby nebyla takový blázen jako můj šéf. Ten má nutkavé myšlenky „nutkání něco udělat, aby se přerušil klid“ podle http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/trpite-obsedantnimi-pocity-daji-se-necim-vylecit Prac. doba by měla být pevná.