Avatar uživatele
quentos

Jak jste na tom s pracovní dobou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 4880 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Volná

Pracuji tak dlouho dokud šéf neřekne konec, nebo dokud nepadám na hubu. Můžu sice občas skončit dřív, ale jen pokud to vše bude hotové „aby se sem už nemuselo chodit“. To je kouzelné rčení. No a když to mám hotové abych tam už nemusel chodit, tak by se mělo ještě to a to, aby, a kvůli… A to za posraných 10 000 který mám ve smlouvě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
poa.li

Volná

Od té doby, co si mohu určovat, kdy pracovat, pracuji více, ale jsem klidný a vyrovnaný, oproti době, kdy jsem dělal na píchačky. Řekl bych, že i na mé práci je to znát. Pánbu zaplať…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Pohyblivá

Podle toho za jak dlouho si udělám práci,tak záleží kdy půjdu domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Volná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Žádná

Přemýšlela jsem jestli jako matka na mateřské mám zvolit fixní a nebo žádnou. Pravda je, že jako matka(pokud by se to bralo jako zaměstnání) jsem v pracovním procesu pořád. Ale na druhou stranu je pravda, že i tak si najdu chvilku pro sebe.
Proto jsem volila žádná,,,nejsem v práci, ale je pravda, že je to občas náročnější, než když jsem v práci byla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Fixní - pevná

Mám stálou pracovní dobu od-do,třísměnný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Volná

Dělám školníka,byt mám přímo ve škole.Ráno začínám od 7 hodin,dělám do kdy je třeba,mezitím si odskočím domů na kávu,na oběd…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
quentos

abych odpověděl i za sebe, já mám pohyblivou se všemi jejími pozitivy i negativy, rozvrh určuje šéfová, a když se mi zrovna netrefí do vkusu, mám smůlu ;{))>

před 4880 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hlavně aby nebyla takový blázen jako můj šéf. Ten má nutkavé myšlenky „nutkání něco udělat, aby se přerušil klid“ podle http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/trpite-obsedantnimi-pocity-daji-se-necim-vylecit Prac. doba by měla být pevná.

před 4879 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek