barnajka

Jak jste na tom s pozorností,… aneb mohla bych vám taky dát jeden test?

Vlastně dva testy.
Ale jsou kratičký a ve video podobě, takže je zdoláte raz dva :)

PROSÍM – NEPIŠTE mi sem pak konkrétní výsledky: připravili byste ostatní o možnost hrát.

U testu č. 1 nahlašte počet, kolik vám do správnýho výsledku CHYBĚLO – to nebude tak ‚všeříkající‘ :)
http://www.national-geographic.cz/vi­deo/otestujte-si-mozek-s-davidem-copperfieldem-31/

A v případě testu č.2 zkuste úspěšnost vyjádřit v procentech.
Díky
http://www.national-geographic.cz/vi­deo/test-je-vas-mozek-vnimavy-32/

Pro zajímavost: já tu dvojku na 100% projela.
Fakt krásných kulatých 100% selhání :))

Nejlepší odpověď
briketka10

tak u prvního jsem pohořela slyším dobře, vidím blbě, pořád jen 6 Davidů, zkoušela jsem 3× a toho sedmýho prostě nevidím, schovává se mi ve křoví..
a č.2 – 0% ☹

Další odpovědi
WeeBear

Jedničku jsem nedělala, někde v půlce jsem skončila, popravdě mě to nebavilo.

Druhé video pro mě bylo zajímavější, v úspěšnosti bych řekla těch 70%, ale to bude spíše tím, že už jsem v minulosti něco podobného viděla, tak to bude asi tím. 🙂

SINGO

POKUD SI NEDĚLAL TEST, NEPOKRAČUJ VE ČTENÍ.

č.1– 9 magic takže ok, ale jeho fotografii jsem viděl jen 5 ,možná 6 ale nejsem si jistej jestly to byl on, protože to bylo moc malý (navrchu na baráku).

č.2– chtěl bych vidět člověka kterej si toho všimne 🙂. Sledoval jsem jenom peníze.

Doufám že nevadí že jsem tu odpověd napsal takhle, stejně už asi nikdo nebude reagovat. Pro jistotu jsem dal navrch upozornení. :)

barnajko jak si dopadla s jedničkou?