Avatar uživatele
Mravenec

Jak jste na tom s počítačem, chytrým founem a dalšími vymoženostmi?

Máte? Do jaké míry ovládáte? Nebo raději klasický Gameboy a Tetris? 🙂

--
Oddělení otazníků.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, briketka10 před 3111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

ani počítač ani „founa“ nemám na hranie.
na počítači pracujem, s telefónom telefonujem.

😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Mám NTB Toshiba občas si zahraju šachy, Damokles.
Chytrý mobil Samsung mini od mé tety taky v něm
nepoužívám internet jsou to pro mě vyhozené peníze.
SMS nepíšu neumím to kvůli malým písmenkám a ještě
jsem se je nenaučila odesílat, tak jen volám. Fotím málo,
ale né Selfíe :))
_____________­_______
Ad Samba

Ty nemáš PC, NTB ani žádný mobilní telefon?
Odpovídáš na čem?

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nemám, mě to nějak nebaví, věnuju se ve volném čase jiným věcem.
Briketka10, odpovídám na starém NTB, píšu spíš o těch chytrých krámech, že je nemám, jednoduše mě to nebaví a dokud mi funguje tahle moje plečka, budu ji používat. A k čemu je tobě chytrý telefon, když ani SMS neumíš poslat? Na malá písmenka používej klofadlo 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Mám obojí, ale ve founu jsem tu „chytrost“ záměrně poněkud omezil, např. nevyužívám internet v mobilu, protože by se mi to nevyplatilo. Ohledně PC bych se klasifikoval jako „běžný uživatel“. Hry na PC moc nehraju, a když už, tak jde o internetové verze stolních her (scrabble, Abaku, šachy). „Radšej knihu“, pak aspoň nepíšu takové prasárny, jako jsou mezery před otazníkem (jako někdo), protože zkrátka vím, že se tam nepíšou.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Programuji čistě pro uspokojení svých intelektuálních potřeb. Avšak industrializaci moc neholduji. A cokoliv dotykového a placatého mne irituje. Již jsem zde jednou psal – nikdo mne nedokope k mobilu novějšímu, než-li „krabicovému“ s pár nejzákladnějšími funkcemi. (Kdy i z těch 5 – 20 funkcí využiji převážně 2 – SMS a budík.) A hrbit se půl dne nad nějakým prťavoučkým monitorem, či nad drobným notebookem – to si rovnou mohu tvarovat lebku do prapodivných tvarů, jakož i jiné části těla. Nejspíše mne však pokrok bude tuze nutit – tak snad budou co nejdéle mysliti i na postarší, či tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pucipuci

Nebráním se jim,novinky k vůli cenám nevyhledávám,počkám až slevní. Pak jsou sice o několik generací pozadu,ale mě to neva.Ovšem některé aplikace mi přijdou zbytečné,skoro až nebezpečné-chodit přes mobil do banky,ale jen můj názor a aplikace jsou dobrovolné,tak není co řešit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Ad Samba

Ty nemáš PC, NTB ani žádný mobilní telefon?

před 3110 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

NTB mám,to dojde každýmu ne? Ale ten „chytrý foun a další vymoženosti“, na které se mravenec ptá nemám, vůbec mě to neláká, nebaví mě to, ale i tak SMS poslat umím. i MMS, to jsou věci 🙂 Syn má těch krámů plno, pořád mě s tím otravuje, ale já si jen tak dvě minutky pohraju a pak mě to už nebaví. Ale asi bych se měla do toho trochu ponořit, abych nebyla za trubku 😁

před 3109 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No co se to dnes s těmi otazníky děje ? ? 😁

před 3110 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek