Zlatý

Jak jste na tom podle statistiky s MPS?

Takže v roce 2020, se provádí sčítání lidu a bude se uvádět, zda máte pračku, myčku a sušičku, použil jsem MPS. Máme pouze pračku, sušičku ani myčku nemáme. Nevím, zda to jsou předměty, které určují, kam patříte? Jak jste na tom vy a co si o tom myslíte? Děkuji

Odpovědi:

Stříbrný

Pokud je mi známo, tak údaje o MPS nejsou součástí navrhovaných informací, které mají být o bytech zjišťovány (aspoň podle vládou projednaného návrhu zákona o
sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021).
Odhaduji, že v ČR má pračku min. 95 % domácností, myčku 30-50 %, sušičku 5 - 15 %. Naše domácnost je P+M+S-.

Zlatý

Jsem na tom stejně jako ty, sušičku a myčku považuji za zbytečnosti. Myslím, že tyto předměty nic neurčují, je to jenom statistika vybavenosti domácnosti.

Zlatý

... sčítání je po deseti letech, co si dobře pamatuju, takže až příští rok ...
... mám vše v jednom, včetně kuchařky a uklízečky, o svůj vercajk se stará ona, jestli jsou to zbytečnosti, nebo nutnosti se musíš zeptat jí, mně je to šumák ...

Bronzový

Dnes, kdy se ani lísteček nepohne bez vědomí Evropské unie, se eurosoudruzi podívají na formuláře, a usoudí, že spotřebujeme příliš mnoho elektřiny. Proto zase od vysavačů přejdou plynule na regulaci výkonu praček a sušiček. Naše právo vybrat si se v EU jasně ztenčuje.

Stříbrný

Co to má co dělat v reality - nákup, prodej?

Jinak si myslím, že po těchto informacích nikomu nic není a to jsem dokonce zaslechl, že by měly být pracovníci při zjišťování oprávněni si tyto informace fyzicky ověřit!

Diskuze k otázce

Bronzový

nyjono

autacek - pověření pracovníci nechodí do bytů, vše se sepisuje třeba mezi futry nebo na dvorku.

Stříbrný

Pepa25

Ametyst zase nezklamala :-))) Sčítání bude i v USA, to Trump určitě plní přání EU ....

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 1417
Zlatý mosoj 1011
Zlatý Kepler 571
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 468
Stříbrný cukrar 417
Zlatý annas 354
Zlatý Hlada 318
Zlatý marci1 317
Stříbrný elektrikář 247

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.