dust8

Jak jste na tom letos s úrodou višní či třešní?

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem psala u otázky zjentka, že se u nás třešní urodilo málo ve srovnání s minulosti. Jen trochu na jídlo a 2× na koláč. Ale na stromě bylo hodně shnilých.

Tedy spadlých na zem bylo mnohem víc než těch utržených se stromu, které se hodily k jídlu.

Další odpovědi
Malvína

Úroda dobrá, nestěžuji si.

Rokio

Višně, ani třešně na zahradě nemáme, ale máme na ní meruňky a ty jsou seschlé, protože to jsou staré stromy.

jirka F

Moc ne třešně vůbec nebyli a višní bylo málo jinak navrtaný červi.

zjentek

Višňotřešeň ovalená, bylo třeba zavolat paní ze zahrádkář. svazu, ať pošle kohokoli, kdo touží třeba po marmeládě zdarma a nebolí ho ruky, že žebřík mám. No a co myslíš? No hned všecko pryč, do poslední pecičky. Proč? (;

Drap

Celkem se urodilo, i když višeň chytla na části spálu. Uroda i tak celkem dobrá, ale obojí velmi rychle dozrálo a díky dešťům třešně téměř všechny popraskané, nebo porušené.

jsemjá

Višně už jsou.

Malý Pepan

Stejně jako vloni, takže malinko neplesnivých a nečervavých…