briketka10

Jak jste byli nejdrsněji probuzeni ?

já na dovolené strejdou touto písní (na Youtubu není)
od Petra Spáleného, tak mám k dispozici pouze text :

Dlouho, dlouho spím
Dýl než správně mám
Hříčkám snů za míč sám já v spánku sloužím
Hodně dlouho
Dlouho, dlouho spím
sloužím krásnejm hrám
Hříčkám snů se rád dám,
pláč nechám loužím
To i s touhou

Sny tu jsou
Sny se mnou dál jsou
Sny já mám rád
Sen mě zvlád´

Spousta dívek mě trápila dřív,
já byl hloupej a sloužil jim dál
Náhle sen vlídnej z dálky mi kýv´
a ty dívky navždycky svál
Navždy svál
Sen je svál

Já dlouho, dlouho spím,
dýl než správně mám
Hříčkám snů za míč sám já v spánku sloužím
Hodně dlouho

všichni se tomu řechtali on si mě natáčel na kameru,
jak lezu z postele v 10h a smála jsem taky :D

Nejlepší odpověď
bolak

Pěstí do voka!

Usínal jsem a když už se mi začínalo něco zdát, ucítil jsem takovou bodavou bolest v pravým oku a ihned na to tupou bolest okolo. Měli jsme s bráchou tenkrát nějakej spor, týkalo se to půjčování autíček, mně bylo 10 jemu 12, ale byl jsem silnější, tak se se mnou pral většinou až když sem usnul. Ale doplatil na to ještě ten den, protože v noci, když mě pak ve tmě prosil, abych s ním šel na záchod, jsem ho bojkotoval a on musel čekat až do rána a cvičit pod peřinou kegela.

Po tý ráně pěstí jsem pak normálně usnul a ráno jsem pak zjistil že na pravý oko nevidím, ale nijak mě to nerozhodilo, to až když jsem došel k zrcadlu. Díval jsem se levým okem do toho pravýho převrácenýho, a vůbec jsem v něm nemohl najít panenku, protože to bylo celý zalitý krví, tak až teprve pak jsem se rozbrečel a v tu chvíli mě v tom začlo štípat jak kdyby mě někdo bodal třísky až do půlky hlavy. U vočaře se mě pak ptali, jestli to chci nahlásit, tak sem řek že jo a udal ho. Má to v záznamu. :))

Další odpovědi
nonnel

Já jsem byl nejdrsněji probuzen, když mě chytla křeč do pravého lýtka. To je děsná bolest. Další strašné probuzení je, když se začnete dusit a nemůžete se nadechnout. To se mi také stalo. Lékař mně vysvětlil, že se to stává, když se k sobě přilepí hlasivky. Pak je dobré hlubokým hlasem bručet. Ten, kdo to nezažil se asi bude smát, ale rozhodně to nikomu nepřeji.

zjentek

jako příklad za všechny taky nebylo nic moc, když jsem se probral a uvědomil, že mám švába v puse tak na půl žerdě ..něco tam asi dojídal
..ale klasickýho, tak 6cm- je to přesně ta věc, jak tomu pán ve videu říká kakrouč ,) :
http://natgeot­v.com/cz/zvira­ta-co-kousou/videa/ne­topyri-jeskyne
..( což v usa zase znamená mexičan, ale to už sem nepatří)
Doplňuji:
nonnel: tos mi připoměl, to je dobrá informace,je to pravda, zažil jsem a také nikomu nepřeji, fakt ne

honza19hk

před pár lety mě traktorista zajell omylem do ložnice.

ponovotny

první probuzení na vojně bylo nejdrsnější – přitom to byl standartni budíček, akorát jsem tehdy ve spánku pozapoměl, že už nejsem u maminky

terry

Ta písnička snad není tak drsná. Připadá mi spíš jako na dobrou noc 🙂

http://ipp-cs-hudba5.webovas­tranka.cz/file/479/972

mojitek

na vojně 1. den : "BUĎÍÍÍÍÍÍÍČE­EEEEEEEEEEEEE­EEEEEEEEEEEEK !!!
neznám horší probuzení :D

ponovotny

budíííčééék, kurva jedu z toho bydla.......;) , jsem třeba spal ve spacáku pod širákem a ráno rámus. Vysrčím hlavu a deset metrů ode mě jde bachyně se čtyřma drobečkama. Jak jsi v tom spacáku zapnutý, tak máš pocit že se pos… , ale i vedle tohohle první den na vojně bezkonkurenčně vede ;)

briketka10

vojenský budíček si neumím představit
to néé asi bych řádila jen kvůli tomu, že
je tak ráno a pak ještě nějaká trapná
rozcvička a všechno načas nic pro mě brr..

ponovotny

na vojně bys řádila, jen abys všechno co musíš stíhala. Zvlášť první měsíc. Na jiný řádění bys ani nepomyslela ;).

briketka10

bolaku,
vysvětli mi co je to ten kegel ??

kapka

taky by mě zajímalo!! 😁

bolak

neznáte kegelovy cviky? holky jak bez toho můžete vůbec žít..

briketka10

už vím, už vím .. hele
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ke­gelovy_cviky

kapka

jo ták… 😁