Avatar uživatele
PetaKo

Jak jste bojovali s covidem a zůstali vám po prodělání nějaké obtíže ?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Cermak

Tělo bojovalo samo .. spíš mě zneklidňuje to, jak jsem pořád unavená, což jsem nikdy předtím nebyla a taky čich zatím není nic moc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

V březnu i v prosinci „lehký“ průběh s T kolem 39°C(vždy jen 5 dní). 3 dny celý den jen v pelíšku. Čich zachován. Chřipka, před mnoha lety potrápila víc. Cítím se opět dobře. Doplňuji vitamíny/minerály v průběhu roku. Přidala jsem jen Déčko.
Vím o lidech, kteří mají problémy a bolest na prsou i několik týdnů/měsíců.
O lidech, kteří po zápalu plic zemřeli (nejmladší 62 let).
Každý to má jinak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Jsem stále čekatel! );

Doufám, že než přijdu na řadu já, tak nějaká chytrá hlava vymyslí na tvář něco, co kovid neproleze. Ne to, co je na trhu dneska!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Srandista

Lehký průběh, čich a chuť mi zůstala.
Tlak na hrudníku a silná bolest hlavy. Horečka pouze zvýšená.

Po prodělání postupně všechno zmizelo. Opět jsem začal sportovat a dech se mi o dost zlepšil.
Naopak moje matka po 3 týdnech stále nemá čich a chuť zpátky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

No URČITĚ to bylo EPICKY HEROICKÉ, takový Stalingrad proti tomu úplný hadr! (Jsem totiž ALIENDRONE, víš? ;) :D)
Bohužel nic bližšího nevím, že jsem nemoc prodělal jsem zjistil z v podstatě náhodou provedeného testu. :D :D :D

Jinak zkušenosti lidí které znám a Covid prodělali jsou podobné, jak popisuje da ny. Jen ty teploty byly obvykle kolem 38 a trvaly max 3 dny, da ny měla asi těžší průběh. Jeden člověk měl prý i těch 39°C (jednorázově). S „následky“ je to těžké. Jsou tací, kteří „je pociťují“, problém je v tom, že je mám zařazené jako „bebístkáře“ (hypochondry). Únava a dlouhodobější „nekondice“ po JAKÉMKOLIV prodělaném horečnatém onemocnění je NORMÁLNÍ, takže v tomto ohledu je to diskutabilní, čórti znájut. Bezpříznakově jako já Covidem prošla cca polovina z nich.

Tudíž neboj nic, pokud nepatříš k těm, kteří s ohledem na svůj zdravotní stav MUSÍ brát smrtelně vážně i biopředpověď počasí (takové to „zítra bude hic nebo nízký tlak, nevycházejte z baráku“), nemáš se čeho bát.

Jediné obtíže, které v souvislosti s Covidem pociťuji jsou ty vládně direktivní. :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek