PetaKo

Jak jste bojovali s covidem a zůstali vám po prodělání nějaké obtíže ?

Nejlepší odpověď
Cermak

Tělo bojovalo samo .. spíš mě zneklidňuje to, jak jsem pořád unavená, což jsem nikdy předtím nebyla a taky čich zatím není nic moc.

Další odpovědi
da ny

V březnu i v prosinci „lehký“ průběh s T kolem 39°C(vždy jen 5 dní). 3 dny celý den jen v pelíšku. Čich zachován. Chřipka, před mnoha lety potrápila víc. Cítím se opět dobře. Doplňuji vitamíny/minerály v průběhu roku. Přidala jsem jen Déčko.
Vím o lidech, kteří mají problémy a bolest na prsou i několik týdnů/měsíců.
O lidech, kteří po zápalu plic zemřeli (nejmladší 62 let).
Každý to má jinak.

zjentek

Jsem stále čekatel! );

Doufám, že než přijdu na řadu já, tak nějaká chytrá hlava vymyslí na tvář něco, co kovid neproleze. Ne to, co je na trhu dneska!

Srandista

Lehký průběh, čich a chuť mi zůstala.
Tlak na hrudníku a silná bolest hlavy. Horečka pouze zvýšená.

Po prodělání postupně všechno zmizelo. Opět jsem začal sportovat a dech se mi o dost zlepšil.
Naopak moje matka po 3 týdnech stále nemá čich a chuť zpátky.

aliendrone

No URČITĚ to bylo EPICKY HEROICKÉ, takový Stalingrad proti tomu úplný hadr! (Jsem totiž ALIENDRONE, víš? ;) :D)
Bohužel nic bližšího nevím, že jsem nemoc prodělal jsem zjistil z v podstatě náhodou provedeného testu. :D :D :D

Jinak zkušenosti lidí které znám a Covid prodělali jsou podobné, jak popisuje da ny. Jen ty teploty byly obvykle kolem 38 a trvaly max 3 dny, da ny měla asi těžší průběh. Jeden člověk měl prý i těch 39°C (jednorázově). S „následky“ je to těžké. Jsou tací, kteří „je pociťují“, problém je v tom, že je mám zařazené jako „bebístkáře“ (hypochondry). Únava a dlouhodobější „nekondice“ po JAKÉMKOLIV prodělaném horečnatém onemocnění je NORMÁLNÍ, takže v tomto ohledu je to diskutabilní, čórti znájut. Bezpříznakově jako já Covidem prošla cca polovina z nich.

Tudíž neboj nic, pokud nepatříš k těm, kteří s ohledem na svůj zdravotní stav MUSÍ brát smrtelně vážně i biopředpověď počasí (takové to „zítra bude hic nebo nízký tlak, nevycházejte z baráku“), nemáš se čeho bát.

Jediné obtíže, které v souvislosti s Covidem pociťuji jsou ty vládně direktivní. :(

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.