Lgee

Jak jsou seřazené byty podle velikosti?

Nejmenší/malý/střed­ní/velký v m²

To já vím ale ty názvy v metrech čtverečních..

Nejlepší odpověď
Hufnágl

1+0 byt o jedné místnosti s příslušenstvím, kuchyň je řešena improvizovaně, např. elektrický vařič na skříňce
1+kk obytná místnost s kuchyňským koutem, koupelna, předsíň
1+1 jedna obytná místnost, samostatná kuchyň, koupelna, předsíň
2+kk dvě obytné místnosti, z nichž v jedné je kuchyňský kout, koupelna, předsíň
2+1 dvě obytné místnosti, samostatná kuchyň, koupelna, předsíň
3+kk tři obytné místnosti, z nichž v jedné je kuchyňský kout, koupelna, předsíň
3+1, 4+kk atd. analogicky dle předchozího

Další odpovědi
da ny

U bytů se uvádí velikost místností s kuchyňským koutem či kuchyní, viz.Hufnágl.
Jak si představujete název v metrech čtverečních?!
Nejprve se uvádí počet místností a vzápětí plocha (velikost v m²).
Podívejte se na nabídky.
Byt 1+0 může mít 12,5 m², 25m², 40,3m² , 55m² a také 100m².
1+2 může mít 47 m², 51m², 67m², nebo třeba 80m². (malý, střední, velký).
1+2 a 1+3 mohou mít shodnou plochu bytu, třeba 67m² (větší 1+2, menší 1+3).
A jiné další rozměry. Plocha může být různá. Bývá uvedena včetně ploch balkonů, lodžií i sklepů.
Jindy může být uvedena jen celková plocha bytu.

Pepa25

Čím víc m², tím větší …

mosoj

Malý, větší, největší.

dave22

2K, 1KK atd?