Jak jsou různé ledvinky chráněny,proti krádeži?Šikovní zloději jedou na kole či v autě a ledvinku vám rozepnou a sundají

během sekundy a než se zpamatujete tak zloději jsou s autem nebo na kole či skateboardu 100 m před vámi a v té rychlosti si ani nevšimnete jak vypadali, čím jeli, aby jste je udali na policii.

Odpovědi
ReHu

Asi by to chtělo mít sponu na hůře přístupném místě. Třeba na boku, kde se při chůzi hýbe ruka apod.
Nebo sponu zakrýt – zajistit kouskem pevné látk. Takový převlečný tunýlek. Snadno zhotovitelný a jednoduše použitelný.
Není problém ho ušít.

aramah

Zloděje nezaství nic a to ani nějaká spona.
Prostě hlídat a hlídat a stejně Vás okradou..:((