Kazatel

Jak jsou od sebe navzájem chránění pacienti s covidem na infekčním oddělení?

Nejlepší odpověď
Dochy

Myslím, že pokud je prokázáno, že mají covida, tak to co si mohou navzájem předat je naprosto nevýznamný zlomek toho co už mají namnožené v těle. Divil bych se kdyby se pak řešila ještě nějaká vzájemná izolace.

Další odpovědi
df

Nijak, muj soused byl na jaře v nemocnici a byli na obyčejném pokoji ve třech v standardním režimu.

paul1

Tady je příběh jednoho člověka, který odmítal „chránění“.

Zdroj: https://www.top­ky.sk/cl/11/22­22669/Hviezda-antivaxerov-liecila-COVID-doma--Do-infuzky-si-dal-vlastny-koktail--Smrt-po-dvoch-dnoch